İletişim

Osymrehberim.com olarak YKS, TYT, KPSS, LKS ve diğer ÖSYM sınavlarına hazırlanan adayları bilgilendirmek için çalışıyoruz.

  • Her türlü öneri, istek ve görüşünüz için
  • Reklam ve iş birliği talepleriniz için
  • Sitede yaşadığınız sorunlar için

Bizimle iletişime geçin…

İletişim Bilgileri

Osymrehberim.com

Reklam ve her türlü isteğiniz için mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Email: iletisim@osymrehberim.com

Hakkımızda

ÖSYM 2018 YKS, TYT, KPSS, LKS Sınav Tarihleri, Sınav Sonuçları ve Ösym Haberlerine ulaşın. YGS-LYS adayları için gerekli bilgiler. Üniversite ve tercih rehberi.

Bize ulaşın!

Ad-Soyad (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Son Yazılar

2018 Yılı Son Polis Alımları ve Başvurular Başladı Mı?

2018 Yılı Son Polis Alımları ve Başvurular Başladı Mı?

Emniyet hizmetlerinde görev yapacak olan Polis Alım İlanları 2018 ile ilgili detayları sizler için araştırırken PMYO 2018 Müracaatları ve İçişleri Bakanlığı bünyesinde görev yapan Emniyet genel Müdürlüğü her yıl Polis Meslek Yüksek Okulları (PMYO)'ya aday öğrenci alımları yapmaktadır. Emniyet bünyesinde görev yapmak için polis olmak isteyen binlerce lise mezunlarının yoğun olarak merak ettiği memur olma konuları arasında, 2018 lise mezunu polis alımları ne zaman yapılacak? Okullarından mezun olmuş ve lise mezunu adaylar yalnızca PMYO ve PÖH Polis alımı başvuru işlemi yapabiliyor. Bu sene lise mezunu polis alımları ne zaman gerçekleşecek? Emniyet bünyesinde Polis olmak için aranan şartlar neler, işte polislik başvurusu detayları..