Planlı Çalışın: Yazdırılabilir Çalışma Programı Kağıtları

15
30442
çalışma programı çizelgesi
çalışma programı çizelgesi

ÖSYM Rehberim olarak sizlere yazdırıp kullanabileceğiniz çalışma programı çizelgesi kağıtları hazırladık. Çalışma programı çizelgesi kağıtlarını indirerek yazdırabilir ve çalışma programı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Yazdırdığınız kağıtları İnstagram hesabınızda paylaşırsanız ve bizi etiketlerseniz teşekkür etmiş olursunuz ?



Ders çalışma sürecinde planlı ve programlı olmak oldukça faydalı ve gereklidir. Özellikle sistematik bir çalışma gerektiren YGS-LYS sınavlarına hazırlanırken adaylar her anını gözden geçirmek ve değerlendirmek zorunda. Bu günlerde YGS 2017 sınavı için adaylar hazırlıklarına başladı. Öğrenciler 2017 YGS konularını bir an önce bitirmek istiyorlar. Ardından LYS’ye ağırlık vermek ve bol bol soru, deneme çözmek çok akıllıca olacaktır. Sistemli ve düzenli çalışma YGS LYS sınavında başarının anahtarıdır. Çalışma programı YGS ve LYS çalışırken sizlere çok büyük fayda sağlar. En iyi çalışma programını öğrencinin kendisi hazırlayabilir. Hazır programlara uymak ne derece faydalı olur siz karar verin. Hazır programları yalnızca size çalışma programı örneği olması amacıyla kullansanız daha iyi edersiniz. Herkese tek kalıp çalışma programı örneği vermek oldukça yanlıştır.

Çalışma programınızı oluşturmak için yapmanız gereken ilk iş sizler için hazırladığımız kağıtları kullanmak. PDF dosyası halinde indireceğiniz çizelgeyi yazıcınızdan çıkararak kendinize bir program hazırlayabilirsiniz.



Güle güle kullanın. Yazının altına yorum yazmayı unutmayın lütfen, teşekkürler…

Resimlerin üzerine tıkladığınızda PDF hali indirilecektir. (Mobil uygulama üzerinden indirme yapılamamaktadır. Lütfen internet tarayıcınızdan (chrome vs.) girip indiriniz.

Haftalık Plan

planner5

Haftalık Plan 2

Çalışma Programı

Haftalık Soru Sayısı

Çalışma Programı

Günlük Hedef

Çalışma Programı

Günlük Çalışma Programı Çizelgesi

Çalışma Programı

Konu Listesi

Çalışma Programı

Haftalık Plan 3

Çalışma Programı

Ders Notu Kağıdı

Ders Notu